Gildia:Przyjaciele Server:AvalonMT2

PROSZE NARAZIE NIEUMIESZCZAC PODAN DO DOLACZENIA DO GILDI !


#1 2010-03-12 09:36:30

Crispin

Ed Edd i Eddy

Zarejestrowany: 2010-03-12
Posty: 2
Punktów :   

Podanie Crispin

1.Nick: Crispin
2.Postać: Sura
3.Profesja: BM
4.Skille: mroczna sfera P, ognisty duch P mroczna ochronka P ogniste uderzenie P
5.Lvl: 70 ( bd rosło)
6.Poprzednia gildia: Na tej postaci nie miałem gildii, ale na 1postaci bylem w gildii OrsiGammosi ( nick Keule)
7.Powiedz coś o sobie  : Na imię mam Szymon, interesuje się piłką nożną, na co dzień gram w hokeja na trawie, a w wolnych chwilach gram w metina. Jestem osobą kulturalna, staram się pomagać każdemu, nie patrząc czy znam te osobę, czy tez nie.
8.Dlaczego powinniśmy Cię przyjąć?: Ponieważ staram się odpowiadać i pomagać na tyle ile jestem w stanie. Często jestem dostępny ( codziennie), a moje eq rośnie w siłę. 
9.Czego oczekujesz od gildii: Na pewno oczekuje wojen, ale też miłej atmosferki w gildii.
10.Co możesz nam zaoferować: Obecność na wojnach ( to na pewno), ale również pomoc ( odpowiadanie na pytania i w miarę możliwości pomoc finansowa.
11.Znasz kogoś z gildii?: Na razie nie, ale myślę że szybko się poznamy i zaprzyjaźnimy.
12. Wiek: 18lat

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.

Ostatnio edytowany przez Crispin (2010-03-12 09:37:45)

Offline

 

#2 2010-03-12 18:46:18

Crispin

Ed Edd i Eddy

Zarejestrowany: 2010-03-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie Crispin

Przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale podanie odwołuje... jeszcze raz przepraszam

Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.crazytao.pun.pl www.kungfu-panda.pun.pl www.sna.pun.pl www.way-ninja.pun.pl www.chomiki-pbf.pun.pl